דף הבית >בלוג >בת מצווה מיוחדת

בת מצווה מיוחדת

"יומולדת, חגיגה נחמדת…"רעיונות לבר מצווה

חגיגות יום הולדת מאז ומתמיד היו גולת הכותרת של השנה הקלנדרית או העברית בחייו של ילד. ההתרגשות מתחילה כמה שבועות מראש, כאשר לוח השנה כבר מורה על החודש 'הנכון', ומגיעה לשיאה ביום המיוחל עצמו. סערת הרגשות כה רבה. הקימה לבוקר שכולו שלי, הברכות מהמשפחה ואחר כך מחברים בגן או בבית הספר, ההפתעות הקטנות ששזורות במהלך היום כמיטב המסורת המשפחתית; ארוחת בוקר חגיגית, 'שולחן מתנות' ליד המיטה או בפינת האוכל מייד כשמתעוררים, זר פרחים או שרשרת מקושטת בגיל החדש והנוצץ שלנו, ועד למסיבת יומולדת עם החברים או המשפחה שאמא, אבא בשיתוף האחים הגדולים (אם יש) טורחים עליה לכבוד המאורע. הכל שמח, הכל מיוחד והכל לכבודי!
אבל מה עושים לכבוד יום ההולדת הכי מיוחד?  מה אפשר לעשות כדי שהילדה שלכם תהנה מבת מצווה מיוחדת?

סתם עוד בת מצווה Vs בת מצווה מיוחדת

טוב, אז אולי אין כזה דבר סתם בת מצווה, כי כל בת מצווה היא בת מצווה מיוחדת עבור כלת יום ההולדת. עם זאת, התפתח סטנדרט מסויים של חגיגות בת מצווה; חגיגה גדולה באולם אירועים או גן עם כל המשפחה והחברים, או חגיגה מצומצמת יותר במסעדה עם המשפחה הקרובה, הן הדרכים בהן חגגו בת מצווה במשך שנים. אין בכך פסול כמובן. זוהי דרך נהדרת לציין את מלאות 12 לבתכם המתבגרת אשר הופכת אט אט לאישה צעירה. כולם באים, מברכים, מביאים מתנות, אוכלים, רוקדים קצת, ובסך הכל נהנים. ובכל זאת, לא ניתן לקרוא לארוע הסטנדרטי שאנו כה מורגלים אליו בת מצווה מיוחדת. אם במיוחד חשקה נפשכם, ישנן עוד מספר אופציות שאתם מוזמנים לשקול:
טיול בת מצווה-  הרבה משפחות בוחרות להקדיש את תקציב הבת מצווה לבילוי שונה ממסיבה המונית; טיול משפחתי בחו"ל, אשר מותאם כולו לרצונה של כלת היום-הולדת. היא בוחרת את היעד, ואת האתרים שהיא רוצה לבקר, המשפחה זוכה לטיול גיבוש, ובת המצוות זוכה לזכרון מתוק לכל החיים. ישנן חברות טיולים רבות אשר מציעות טיולים מאורגנים ליעדים שונים המותאמים במיוחד לבני או בנות מצווה ומשפחותיהם. בנוסף, ישנם טיולים מאורגנים אשר אפילו מאפשרים לנערה הצעירה לנסוע לראשונה לטיול בחו"ל לבד, כחלק מקבוצה של בני גילה, ובליווי צמוד ומסודר כמובן של מדריכים. תמיד קיימת גם האפשרות לארגן טיול פרטי של המשפחה, או טיול של כמה משפחות של חברות לאירוע (טיול של שתיים או שלוש חברות בנות מצווה ומשפחותיהן יכול להיות נהדר ויחקק בזכרונן של הבנות כבת מצווה מיוחדת במינה).
מסיבה לחברים- אלטרנטיבה נוספת למסיבה המשפחתית היא מסיבה לחבריה של ילדת היומולדת, אלא שלא במסיבה רגילה עסקינן, אלא במסיבה במועדון, ממש כמו מסיבה של גדולים. קיימים כיום אינספור מועדונים לבני ובנות מצווה שמציעים רעיונות מקוריים למסיבות נושא, כולל פעילויות מיוחדות, תפאורה, כיבוד ומזכרות.
קליפ או הופעת בת מצווה – כ'אטרקציה' נוספת למסיבת בת מצווה במועדון, או לאירוע משפחתי גדול, הכנת קליפ בכיכובה של בת המצווה, בסטודיו מקצועי ועם שיר בביצוע בת המצווה, יכול להיות חוויה בלתי נשכחת לילדתכם המוכשרת. רעיון אחר הוא ציוות בת המצוות להרכב מוזקילי, אשר יעזור לה להכין הופעה באירוע עצמו. שני רעיונות אלו מתאימים במיוחד אם לילדה שלכם יש כשרון שירה מיוחד, כלי נגינה אהוב, סגנון ריקוד ייחודי, או אפילו אם היא פשוט ילדה שאוהבת לעשות 'show'…

"את לא כמו כולם, הכי מיוחדת…"

הבת שלכם, כפי שרק אתם כהוריה יודעים, היא הכי מיוחדת, וככזו מגיעה לה בת מצווה מיוחדת, אותה תזכור שנים אחר כך. בת מצווה חוגגים רק פעם אחת, ולכן צריך לחגוג אותה היטב, עד טיפת החגיגה האחרונה! קחו את הזמן להכיר את האפשרויות השונות הקיימות בשוק לחגיגת בת מצווה מיוחדת. שתפו את בתכם האהובה בחיפושים, בלבטים, ובהחלטות. אחרי הכל, היא כבר לא ילדה, אלא נערה צעירה. כמעט…

רוצה לחגוג מסיבת מצווה מדליקה ומיוחדת -מסיבה שלא יפסיקו לדבר עליה?
אם כן כדאי
לך להשאיר פרטים
שם טלפון
captcha