דף הבית >בלוג >מועדונים לבת מצווה

מועדונים לבת מצווה

טקס בת מצווהמועדונים לבת מצווה – הצעקה האחרונה

יום-ההולדת ידוע מאז ומתמיד כ'סיבה למסיבה'. כל תינוק ותינוקת שנולדו זה עתה מקבלים חוץ משם גם תאריך, אשר ילווה אותם לכל אורך חייהם. כמעט בכל התרבות ברחבי העולם חוגגים את יום ההולדת כיום מיוחד, יום שכולו חג. מרבית האנשים נהנים להיות כוכבי היום, השחקנים הראשיים בהצגת חייהם, ולחגוג כל שנה מחדש כאילו אין מחר.

במיוחד ניתן לראות את הרצון העז לחגיגות אצל ילדים והוריהם. אין שמח כילד ביום הולדתו ואין הרוצה לגרום אושר לילד ביום זה יותר מאשר הוריו. בשנים הראשונות ההורה הוא זה שאחראי לתכנון וארגון מסיבת יום ההולדת. אולם, עם השנים, נראה כי הילדים הופכים בוגרים מוקדם יותר, וכבר בגילאי שמונה ותשע הילדים עצמם פעילים בתכנון החגיגות, ובעלי מודעות מלאה באשר לחגיגת יום ההולדת שהם מעוניינים בה. הם יודעים טוב מאוד את מי הם רוצים להזמין, איפה תיערך המסיבה, אילו הפעלות תהיינה במסיבה ובהרבה מקרים גם אילו מתנות הם רוצים שהאורחים יביאו להם 'במפתיע'…

מועדונים לבת מצווה – חגיגה של פעם בחיים

במסורת של הדת היהודית, כל ילד וכל ילדה נכנסים לגיל ההתבגרות כאשר הם מגיעים לגיל המצוות, כלומר הגיל בו הם יכולים להתחיל לקיים את מצוות התורה, גיל שתים-עשרה לבנות וגיל שלוש-עשרה לבנים. אולם, עבור מרבית הילדים, משמעות גיל המצוות היא למעשה חגיגה גדולה. כמה שיותר גדולה, יותר טוב.

יש מגוון של אולמות אירועים היכולים לשמש למגוון מטרות, מסיבות, ימי הולדת, כנסים ועוד. אם פעם משמעותה של חגיגה גדולה הייתה לערוך טקס בת או בר מצווה באולם שמחות רחב ידיים עם בני המשפחה מצד האם ומצד האב, ובעיקר כאלה שחתן או כלת האירוע לא ממש מכירים, היום מועדונים הם השם החם, הם הצעקה האחרונה. ישנם מועדונים לבת מצווה או לבר מצווה, אשר בנויים במיוחד כדי לחגוג אירוע מסוג זה. בנות מצווה במיוחד, אשר מרגישות כמו נשים קטנות או נערות צעירות, תוכלנה ליהנות מעצם חגיגה במועדון בו הן הכוכבות הראשיות.

בת מצווה חוגגים רק פעם אחת בחיים. נערה צעירה אשר מתקרבות לגיל שתיים עשרה כבר מתחילה לתכנן את האירוע, את התפאורה, את הלבוש ואת הדברים שהיא וחברותיה תעשינה במהלך החגיגה. במיוחד בגיל הזה, בנות נוטות לחיות את חייהן לפי טרנדים ולעשות את מה שחברותיהן עושות. הדגש על החברה, ועל המקום של הנערה בה, חשוב מאוד ולכן כדאי לעשות כמה שניתן כדי להגשים לבנות בגיל הזה את חלומן.

חשוב לזכור שבמהלך שנות התבגרותן הן מעצבות את זהותן ואישיותן, והרי אנו כהורים לא נרצה לפגוע בתהליך שברירי זה, בטח ובטח שלא ביום הולדתה השנים-עשר של נסיכת הכבוד.

כאמור, מועדונים לבת מצווה הם השם החם. מועדונים אלו נועדו בראש ובראשונה להציב את ילדתכם במרכז בערב החשוב בחייה עד אותו רגע. לא רק זאת, מועדונים לבת מצווה יעשו כל שביכולתם ובאמתחתם בכדי להקל עליכם, ההורים, את קשיי התכנון שמצריך אירוע בסדר גודל כזה. במועדונים מסוג זה ניתן למצוא כל מה שצריך בכדי להפוך את יום הולדתה של בתכם לערב מלא חוויות ובלתי נשכח. החל מעמדת די.ג'יי (ישנם מועדונים שניתן לשכור את שירותיו של די.ג'יי הבית), דרך רחבת ריקודים חדשנית ומרהיבה, גדולה מספיק בכדי להכיל את חבריה הקרובים של כלת בת המצווה ואורחיהם של ההורים, וכלה במקומות ישיבה ובר מצויד בהתאם לאירוע, שמתאים לאורחים המבוגרים יותר, או לאלו שרוצים לנוח במקצת לפני שהם יוצאים לכבוש את הרחבה בשנית.

מועדונים לבת מצווה – ההנאה כולה שלכם!

אם אתם באמת מעוניינים להעניק לבתכם שניצבת בפני שערי הכניסה להתבגרות חוויה בלתי נשכחת, עם כל חבריה הקרובים ובני המשפחה האוהבים, מועדונים לבת מצווה הם המקום בשבילכם. רק בחרו את המועדון והקסם יקרה מעצמו…

רוצה לחגוג מסיבת מצווה מדליקה ומיוחדת -מסיבה שלא יפסיקו לדבר עליה?
אם כן כדאי
לך להשאיר פרטים
שם טלפון
captcha