מועדון Eleven

בעידן המודרני שבו אנחנו חיים הפקה של בת מצווה זה לא מה שהיה בעבר. היום כל נערה רוצה שיעשו לה מסיבה מיוחדת במינה וכל ילדה חושבת איך היא הייתה יכולה להפיק את האירוע שכולם ידברו עליו כל כך הרבה שנים. לכן ברור למה גם את מחפשת עכשיו את המועדון הכי שווה שיש, אבל איך באמת בוחרים מועדון אחד מיוחד מבין כל כך הרבה אפשרויות? הרי כולם מציגים את עצמם בתור המועדון המושלם וכולם מבטיחים לך שאצלם בת המצווה שלך תהיה בלתי נשכחת, אז מה באמת עושים? אם את רוצה את הטוב ביותר אין ספק שמועדון ELEVEN זו הכתובת הנכונה עבורך.

מה מחכה לך במקום

החגיגה מתחילה כבר במדרגות המושקעות המלוות בתאורה מיוחדת, בצמחייה שעוד לא נראתה כמוה במועדונים כאלה ובכל האלמנטים האחרים שממלאים את החלל. יש כאן עיצוב זכוכית עם מסי לד משתקפים וטכנולוגיה מתקדמת בכל פינה, אז למה לחשוב פעמיים אם את רוצה לתכנן לעצמך את המסיבה הכי מיוחדת שהייתה בעיר? בתוך המקום עצמו, אחרי שעוברים את הכניסה ואת המבואה, את תראי אין ספור מסכים ענקיים, אפשרויות של צבעים, צורות, קליפים ועוד הרבה הפתעות טכנולוגיות שאי אפשר להתעלם מהן.

לא רק ריקודים וטכנולוגיה

כמובן שמרכז המועדון כולל את רחבת הריקודים, הטכנולוגיה הנפלאה וכל השכלולים, אך בנוסף לכך, יש כאן גם אפשרות להירגע ולנוח. יש פינות ישיבה משני צדדי המועדון ויש ריהוט מיוחד שהובא לכאן מאיטליה. יש אפילו שיש מעוצב בכל פינה, תקרות מוגבהות שיוצרות תחושה של חלל חופשי ופתוח ואפילו בשירותים מחכה לך הצגה בלתי נשכחת שכוללת עיצוב זכוכית מיוחד. לכן,אם את רוצה שההורים יעשו לך בת מצווה בלתי נשכחת ואם את רוצה להמם את כל החברים שלך, אין ספק שמועדון כמו ELEVEN זו הבחירה הכי טובה שיש, אז למה לחשוב פעמיים? יש לך בת מצווה פעם אחת בחיים ולכן עדיף שתבחרי את המועדון שיהפוך א החגיגה הזאת למשהו שתמיד יהיה לך נעים להיזכר בו.

 

 

 

יצירת קשר

שם מלא*
טלפון*
*דוא"ל
תוכן הפניה

הקלד את האותיות המופיעותcaptcha

052-9122889טלפון:
דוא"ל:
חומה ומגדל 11, תל אביבכתובת:

בעידן המודרני שבו אנחנו חיים הפקה של בת מצווה זה לא מה שהיה בעבר. היום כל נערה רוצה שיעשו לה

רוצה לחגוג מסיבת מצווה מדליקה ומיוחדת -מסיבה שלא יפסיקו לדבר עליה?
אם כן כדאי
לך להשאיר פרטים
שם טלפון
captcha